Strona Artmana o rozwoju duchowym,

samoświadomości, analizach, medytacji i oświeceniu

gallery/labedz9
gallery/labedz10
https://ridero.eu/pl/books/duzy_ksiaze/

Dzieci Indygo i kryształowe

Krzysztof Chrząstek     

     

 

Nie ma kogoś takiego jak dzieci Indygo, kryształowe czy temu podobne. To wszystko są zwyczajne, normalne dzieci, tyle tylko, że ich otoczenie, opiekunowie, nauczyciele i rodzice przyczynili się do tego, że ich naturalne, ludzkie potencjały mogły się rozwinąć i przejawić w swojej pełni lub bardziej niż u tych ograniczanych.

Bycie tzw. Indygo to czasem też nakładka mentalna, program, misja wgrana przez oszukujące stwory nazywające się opiekunami czy przewodnikami duchowymi czy temu podobne. Przed urodzeniem wgrywają "ambitnym" (czytaj często naiwnym) programy, że będą uzdrawiać świat. Po czym większość z "indygo" ma takie problemy osobiste i emocjonalne w fizycznym życiu, że po początkowym zrywie... wymiękają.

Oczywiście zdarzają się dzieci, które umieją czytać w wieku 10 miesięcy, czy znają kilka języków w wieku dwóch lat, ale to głównie dlatego, że miały odpowiedni zestaw genów, odpowiednie otoczenie, które w odpowiednim momencie i odpowiednio ich pobudziło do rozwoju ich naturalnego potencjału.

Oczywiście są też dzieci które mają różne wspomnienia, tak zwane karmiczne, ale moim zdaniem pochodzą one głównie z tego, że te dzieci mają dostęp - podłączają się pod ogólny zbiór informacji i stamtąd czerpią. Też ich dusza, umysł podświadomy są odpowiednie do takich interakcji. Zawsze też są jakieś wyjątki.

 

 

 

Krzysztof Chrząstek zajmuje się rozwojem duchowym, regresingiem i analizami. Udziela porad i konsultacji. Jest autorem trzech wydanych książek: 1. sensacyjnej powieści podróżniczo-mistycznej "Tajemnica Agarthy" https://ridero.eu/pl/books/tajemnica_agarthy/ , 2. "Poradnik szczęśliwego człowieka" i 3. "Uśmiech słońca".

gallery/1 tajemnica agarthy okładka 1
gallery/okładka poradnik1
gallery/usmiech slonca1