Strona Artmana o rozwoju duchowym,

samoświadomości, analizach, medytacji i oświeceniu

gallery/labedz9
gallery/labedz10
gallery/artman44
gallery/artman33

Medytuję, inspiruję, wspieram, doradzam i pomagam. Jestem wegetarianinem od 17 lat.

Wg analizy typów osobowości MBTI jestem INFP (Healer - Uzdrowiciel) (ang. Introverted Intuitive Feeling Perceiving – Introwertyk Intuicyjny Uczuciowiec Obserwator)

Takie osoby to Idealiści, lojalni swoim wartościom i ludziom którzy są dla nich ważni. Chcą by ich życie zewnętrzne było powiązane z ich wartościami. Ciekawi, szybko widzą możliwości, mogą skutecznie zaszczepiać swoje idee. Starają się zrozumieć ludzi i pomóc im wydobyć ich potencjał. Szybko się adaptują, plastyczni i akceptujący dopóki ich wartości nie zostaną zagrożone.

Zachęcam do poczytania moich artykułów, bo ukazują one drogę mojego rozwoju, rozkwit samoświadomości oraz jasność wiedzy i mądrości, która stała się moim udziałem.

Wykonuję różnorodne procesy duchowe, energetyczne, uzdrawianie oraz analizy, między innymi: analizę rozwoju czakramów (centrów energetycznych człowieka), pomiar ERD - Etapu Rozwoju Duchowego, pełną analizę rozwoju duchowego, analizę związków i inne na życzenie.

gallery/foto kapelusz kcha1

O mnie - Artman

Od wielu lat zajmuję się rozwojem duchowym, osobistym, mądrością, radością, spokojem i medytacją.

Interesuje mnie sens i sedno i wszystkiego. Inspiruje mnie huna, zen, tao, natura, naturoterapia i otwartość na boską sferę. Zajmuję się poszerzaniem świadomości i zrozumieniem siebie, wszechświata oraz medytacją i kontemplacją, aby zrozumieć istotę rzeczy.

Pomagam ludziom znaleźć najlepsze rozwiązania w kwestiach duchowych i życiowych.

Udzielam konsultacji, niosąc pomoc, wsparcie i zrozumienie innym. Jestem również pedagogiem i mam doświadczenie biznesowe, co często pomaga mi w konsultacjach dla innych osób, wspieraniu ich i coachingu. Informacja w dziale "Analizy, konsultacje". Spełniam się pisząc artykuły i książki nawiązujące do tematyki rozwoju duchowego, osobistego i medytacji. Polecam ostatnio wydany "Poradnik szczęśliwego człowieka" oraz poprzednią - "Uśmiech słońca" z pogodnymi inspirującymi opowiadankami.

Lubię naturę, wodę - jeziora i morze, las, góry oraz ciszę. Czasem żegluję.

Jestem po to, aby korzystając z własnych talentów i umiejętności, zdolności oraz predyspozycji, rozwijać się i pomagam w tym innym. Podpowiadam, jak bardziej zrozumieć siebie i świat wokół, oraz prowadzić bardziej szczęśliwe i spełnione życie, radząc sobie z pojawiającymi się rożnymi problemami duchowymi i życiowymi. Pomagam tym, którzy chcą coś zmienić i realizować swoje własne plany oraz marzenia. Dzięki temu będzie więcej radości, zadowolnie z siebie, swoich osiągnięć i życia.

Zatem, jeżeli chcesz i jesteś chociaż trochę gotowy, zachęcam do kontaktu.

Zapraszam do współpracy,

ARTMAN - Krzysztof Chrząstek
Tel. 888 777 579, artman33@o2.pl , w godz. 10-18 od poniedziałku do piątku

Rozwój duchowy Wrocław, ale przyjmuję, doradzam a nawet prowadzę sesje telefonicznie i przez skype

Kiedyś miałem takie strony: http://artman33.w.interia.pl/, a wcześniej http://atman9.w.interia.pl/

gallery/1 duży książę krzysztof chrząstek okładka