Strona Artmana o rozwoju duchowym,

samoświadomości, analizach, medytacji i oświeceniu

gallery/labedz9
gallery/labedz10

Zapraszam Cię do wysłuchania tych pięknych medytacji, które pomogą Ci uzdrowić i ugruntować poszczególne tematy. Są to:

 

1. Radosne Uzdrowienie https://www.dobrenagrania.pl/pl/p/Radosne-Uzdrowienie-Krzysztof-Chrzastek/175

2. Wielka Harmonia https://www.dobrenagrania.pl/pl/p/Wielka-Harmonia-Krzysztof-Chrzastek/177

3.Totalny Luz https://www.dobrenagrania.pl/pl/p/Totalny-Luz-Krzysztof-Chrzastek/176

4. Powiew Bogactwa https://www.dobrenagrania.pl/pl/p/Powiew-Bogactwa-Krzysztof-Chrzastek/185

5. Wolność od ascezy https://www.dobrenagrania.pl/pl/p/Wolnosc-od-ascezy-Krzysztof-Chrzastek/191

 

Opis medytacji:

 

1. Radosne Uzdrowienie

Każdy chce być zdrowy. Chce, aby jego ciało i umysł funkcjonowały jak najlepiej. Pragnie czuć się wspaniale oraz cieszyć się dobrym samopoczuciem i harmonią. Medytacja „Radosne Uzdrawianie" jest dla tych, którzy chcą być zdrowi i czuć się dobrze na co dzień. Dla tych, którzy chcą to urzeczywistnić w swoim życiu. Warto po nią sięgnąć, bo łagodnie wprowadza w głęboki relaks i pobudza energię całego ciała do pracy na rzecz Twojego pełnego uzdrowienia. Pozwól sobie na to i ciesz się tym. Miłego słuchania. Czas trwania medytacji to 45 minut.

https://www.dobrenagrania.pl/pl/p/Radosne-Uzdrowienie-Krzysztof-Chrzastek/175

 

 

2. Wielka Harmonia

Ta medytacja jest dla tych osób, które chcą, aby w poszczególnych obszarach ich życia panował ład i porządek. Zatem jeżeli chcesz uspokoić swoje emocje i spowodować, aby pomiędzy Twoim ciałem a umysłem, pracą a odpoczynkiem panowała większa harmonia i równowaga, to sięgnij po to nagranie. Pomoże Ci ono również pogłębić harmonię pomiędzy Twoim indywidualnym rozwojem a czasem spędzanym z ukochaną osobą, bądź innymi ludźmi. Oczyści ono również i zharmonizuje Twoją relację z Bogiem. A przecież wszystkie te kwestie są bardzo ważne dla prawidłowego rozwoju i poszerzania świadomości. Warto zatem skorzystać z takiej okazji. Czas trwania medytacji 36 minut.

https://www.dobrenagrania.pl/pl/p/Wielka-Harmonia-Krzysztof-Chrzastek/177

 

 

3. Totalny Luz

Ta medytacja jest dla tych osób, które chcą wreszcie poczuć, że ich ciało jest zrelaksowane a umysł spokojny. Dla tych, którzy chcą się porządnie zrelaksować i odprężyć. Szczególnie przydana będzie ona dla takich osób, które są zabiegane i chcą dać sobie wreszcie czas na to, aby ich ciało i umysł rozluźniły się i odpoczęły. Dla tych, które chcą pozbyć się stresu i napięcia. Zatem jeżeli masz dość ciągłej gonitwy za czymś lub czujesz presję, aby robić dużo rzeczy naraz, to wreszcie przyszła pora na wytchnienie. Odpręż się i pozwól sobie na błogi odpoczynek. Medytacja jest również przydatna dla tych, którzy samodzielnie pracują z jakimś tematem, afirmacjami lub dekretami i chcą się lepiej przygotować do takiej pracy. Czas trwania medytacji 27 minut.

https://www.dobrenagrania.pl/pl/p/Totalny-Luz-Krzysztof-Chrzastek/176

 

 

4. Powiew Bogactwa

Bogactwo. Bogactwo to ważny temat. Dla niektórych zbyt ważny. Za bogactwo wielu przyjmuje pieniądze i posiadłości. To widać i budzi ogromne emocje. Ale czy taka właśnie jest prawda?

Bogactwo to po pierwsze zdrowie. Fizyczne, psychiczne i emocjonalne.

Bez niego nic nie cieszy i choćby ktoś miał miliardy, to nic mu po tym, skoro będzie chorował, źle się czuł lub stąd odejdzie. Często takie osoby rozumieją to zbyt późno, albo wcale. Wielu milionerów i miliarderów, którzy chorują, chętnie zamieniłaby się z biednymi na zdrowie. Podobnie zresztą, jak na młodość.

Bogactwem jest też korzystanie z czystego powietrza, ze zdrowej, czystej wody i pożywienia naturalnego, bez niepotrzebnych konserwantów i chemikaliów... Całość artykułu omawiającego szczegółowo ten temat przeczytasz na: http://www.powiewwiatru.pl/Bogactwo/

Natomiast medytacja znajduje się tutaj: https://www.dobrenagrania.pl/pl/p/Powiew-Bogactwa-Krzysztof-Chrzastek/185

 

 

5. Wolność od ascezy

Ta medytacja jest dla tych osób, które chcą uwolnić się od wszelkich negatywnych wzorców związanych z ascetyzmem, wyrzekaniem się dóbr, umartwianiem siebie i samoograniczeniami w sferze materialnej i duchowej. To nagranie pomoże tym, którzy chcą się wreszcie poczuć fajnie w swoim życiu i zacząć cieszyć się również materialnym - fizycznym aspektem swojego życia, włączając w to pieniądze, seks, związki i dobrobyt.

W głębokim relaksie usłyszysz najważniejsze rzeczy związane z wieloma wymiarami normalnego życia, które warto urzeczywistnić i zrealizować w swoim życiu już teraz. Zapraszam do wysłuchania.

https://www.dobrenagrania.pl/pl/p/Wolnosc-od-ascezy-Krzysztof-Chrzastek/191

 

gallery/radosne-uzdrowienie-krzysztof-chrzastek
gallery/wielka-harmonia-krzysztof-chrzastek
gallery/totalny-luz-krzysztof-chrzastek-copy
gallery/powiew-bogactwa--krzysztof-chrzastek-copy
gallery/wolnosc-od-ascezy-krzysztof-chrzastek-2-copy
gallery/1 duży książę krzysztof chrząstek okładka