gallery/labedz9
gallery/labedz10

Strona Artmana o rozwoju duchowym,

samoświadomości, analizach, medytacji i oświeceniu

http://www.empik.com/usmiech-slonca-chrzastek-krzysztof,p1096879730,ksiazka-p

"Uśmiech Słońca” - pięknie wydana, w twardej oprawie. To ciekawy i  serdeczny zbiór opowiadanek filozoficzno-duchowych podejmujących tematy interesujące nas wszystkich: - kim jesteśmy, skąd się wzięliśmy i dokąd zmierzamyto ciekawy i  serdeczny zbiór opowiadanek filozoficzno-duchowych podejmujących tematy interesujące nas wszystkich: - kim jesteśmy, skąd się wzięliśmy i dokąd zmierzamy.

Autor inteligentnie łączy różne kultury i tradycje religijne i duchowe. Czerpie z bogatej skarbnicy mądrości i wiedzy tao, zen, buddyzmu, chrześcijaństwa i innych ścieżek duchowych.

Błyskotliwymi pointami i wnioskami oraz aforyzmami skłania do głębokiej refleksji nad sobą, życiem, światem i ludzkością.  
Choć podejmowane przez niego tematy są ważne, to wiele opowiadanek przepełnionych jest radością, pogodą ducha i uśmiechem.

 Jest to wspaniała lektura zarówno dla wszystkich poszukujących sensu istnienia, interesujących się ezoteryką czy duchowością, jak i dla wielbicieli takich pisarzy/nauczycieli jak Anthony DeMello, Jiddu Krishnamurti czy Eckhart Tolle.

Jeżeli szukasz inspiracji i nowych perspektyw, to dobrze trafiłeś:). Można ją kupić m.in. na stronie EMPIK;

http://www.empik.com/usmiech-slonca-chrzastek-krzysztof,p1096879730,ksiazka-p

Lub na Allegro jako wersja drukowana czy ebook.

Serdecznie polecam :)

Nadeszła ta piękna chwila:) Została wydana drukiem, przez znakomite wydawnictwo KOS, moja następna książka - "Poradnik szczęśliwego człowieka". To ciekawa, wesoła i mądra książka zawierająca wiele cennych i prostych porad, jak można żyć bardziej radośnie i pięknie. Skłania do własnych przemyśleń, poszukiwań i odkryć. Uczy, ugruntowuje i pokazuje jak bardziej wykorzystać swój potencjał i możliwości oraz po prostu cieszyć się sobą i życiem. Ta książka jest dobra dla każdego - zarówno osoby, która już się zajmuje czy interesuje jakąkolwiek formą rozwoju - osobistego lub duchowego, jak i kompletnego laika. Po prostu sięgnij po nią i zobacz. Odczuj. Wystarczy przeczytać kilka stron, nawet otworzonych na chybił trafił, aby zobaczyć i odczuć, jaka jest fajna.

Można zamówić tutaj: http://www.kos.com.pl/pl/p/Poradnik-szczesliwego-czlowieka/429

"Poradnik Szczęśliwego Człowieka” to książka zawierająca wiele cennych rad dotyczących tego, jak być i uczynić swoje życie szczęśliwym. 

Zwraca uwagę na to, co najistotniejsze, zarówno dla pojedynczego człowieka, jak i całej ludzkości. Odwołuje się do ekologii, świadomości i mądrości. 

Jeżeli zależy Ci na szczęśliwszym i bogatszym życiu, to sięgnij po tę książkę i ją przeczytaj. Na tych poradach może skorzystać każdy, kto chce, aby jego życie było piękniejsze, mądrzejsze i bardziej efektywne. Ten, któremu zależy na rozwoju. 

Książka jest tak skonstruowana, że wszystkie porady są ponumerowane, aby łatwo można było wracać do tych z nich, które Cię szczególnie zainteresują. Każda porada opisana jest na jednej stronie, dzięki czemu masz od razu przed oczami całość tematu. Warto zawsze czytać całe strony, bo rozwinięcia głównych tematów bywają ciekawe i intrygujące:). To znakomita lektura i świetny prezent dla Ciebie i bliskich osób. 

Życzę przyjemnego czytania i dużo szczęścia:)

Kiedyś też napisałem, obecnie niedostępną książkę: "Duchowa rEwolucja". Zbiera początki mojej drogi, część moich artykułów itd.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

gallery/duchowa
https://www.kos.com.pl/pl/p/Poradnik-szczesliwego-czlowieka/429

Moje książki:)

Wszystkie zawierają moje własne przemyślenia, wglądy, poglądy i te inspiracje, które do mnie przyszły. Serdecznie polecam.

gallery/1 tajemnica agarthy okładka wg szablonu

"Tajemnica Agarty” to sensacyjna powieść podróżniczo-mistyczna, pełna intryg i niespodzianek. Główny bohater, milioner i idealista, odnalazł informacje o zaawansowanej cywilizacji, która wiele lat temu ukryła się przed ludźmi. Aby dostać się do tej krainy, musi odnaleźć ukryty i wieloczęściowy klucz, który to umożliwia. Nim jednak to się stanie, potrzeba, aby pokonał i przechytrzył konkurentów, m.in. gangsterów i przedstawicieli Watykanu, którzy nie chcą, aby ludzkość dowiedziała się o tym miejscu. Aby zdobyć klucz i potrzebne informacje, odwiedza wiele tajemniczych, pradawnych miejsc. 

 

Akcja książki dzieje się dwutorowo i równocześnie poznajemy przygody głównego bohatera i tych, którzy 20 lat potem zdobyli jego rękopis opisujący, jak się dostać do tego ukrytego królestwa.

 

Powieść wypełniona jest mnóstwem ciekawych szczegółów, niuansów i smaczków, które wzmagają apetyt czytelnika na to, co będzie dalej. Ma ciekawy, miły dla czytelnika styl i pochłania się ją jednym tchem. Napisana jest w taki sposób, aby czytelnik mógł cieszyć się zarówno ciekawą, wartką akcją, jak i różnymi wątkami dotyczącymi uczuć, miłości, mistyki i duchowości oraz przede wszystkim odkrywaniem kolejnych tajemnic. Są tu również sytuacje i dialogi o różnym odcieniu humoru. Przeszłość splata się w zadziwiający sposób z teraźniejszością, co ma wyraz w opisach, a nawet warunkach atmosferycznych i sytuacjach, które przeżywają bohaterowie w tych różnych czasach. 

 

Ta powieść łączy w zgrabną całość wiele faktów, legend, mitów i fragmenty tzw. teorii spiskowych, które od lat ciekawią i nurtują wielu ludzi. Jeżeli to lubisz, to warto, abyś przeczytał "Tajemnicę Agarthy" już teraz. https://ridero.eu/pl/books/tajemnica_agarthy/