Strona Artmana o rozwoju duchowym,

samoświadomości, analizach, medytacji i oświeceniu

gallery/labedz9
gallery/labedz10

 

Rozwój duchowy Wrocław, ale przyjmuję, doradzam a nawet prowadzę sesje telefonicznie i przez skype

 

 

kontakt: tel. 888 777 579 (w godz. 10-18 od poniedziałku do piątku) i artman33@o2.pl , przyjmuję we Wrocławiu

***

Witam serdecznie

 

Pomagam ludziom znaleźć najlepsze rozwiązania w kwestiach duchowych i życiowych. Ułatwiam zrozumienie przyczyn problemów i znalezienie odpowiednich, najlepszych dla danej osoby i sytuacji działań. Często są one na wielu płaszczyznach i pomagają osiągnąć równowagę, harmonię, spokój, poczucie godności, wartości i radość. Pomagam i wyjaśniam, jak medytować, relaksować się i podnosić jakość swojego życia.

 

Moją główną cechą, która ujawnia się przy pomaganiu innym, czy też inspirowaniu ich, jest mądrość, spokój i umiejętność spojrzenia na jakieś zagadnienie z szerszej perspektywy. A przy tym potrafię dostrzec istotne dla danej sprawy, czy osoby szczegóły. Zachęcam też do wydobycia z siebie pozytywnych uczuć, jak np. radość i jej przejawiania. Wszystko robię ze wsparciem Boga i Wyższego Ja.

 

Według analizy typów osobowości MBTI jestem INFP (Healer - Uzdrowiciel) (ang. Introverted Intuitive Feeling Perceiving – Introwertyk Intuicyjny Uczuciowiec Obserwator). Takie osoby to Idealiści, lojalni swoim wartościom i ludziom którzy są dla nich ważni. Chcą by ich życie zewnętrzne było powiązane z ich wartościami. Ciekawi, szybko widzą możliwości, mogą skutecznie zaszczepiać swoje idee. Starają się zrozumieć ludzi i pomóc im wydobyć ich potencjał. Szybko się adaptują, plastyczni i akceptujący dopóki ich wartości nie zostaną zagrożone.

 

Posługując się elementami jasnowidzenia, intuicją, wewnętrzną mądrością, pracą z energią oraz korzystając z szerokiego życiowego doświadczenia, pomagam ludziom w zrozumieniu i poznaniu siebie oraz w dojściu ze sobą do ładu.

 

Zachęcam zwłaszcza do sesji ustawień energetycznych - wizualizacyjnych oraz regresingu - regresingu progresywnego, regresji, w których łatwiej i szybciej pojawiają się i wychwytuje się wzorce i przyczyny problemów natury energetycznej, mentalnej i innej. Wspólna praca przynosi szybsze efekty. 

 

Nakierowuję na szybsze rozwiązanie problemów i usunięcie blokad. Inspiruję do wydobycia z własnego wnętrza tego, co najlepsze - radości, równowagi i kreatywności oraz dobrego samopoczucia, polubienia siebie, poczucia spokoju i szczęścia.

 

Daję narzędzia i wsparcie niezbędne do tego, aby zrównoważyć swoje wnętrze, emocje, umysł i ciało. 

Pomagam w uwalnianiu od tego, co zbędne i niepotrzebne, aby przyjąć to, co dla nas najlepsze.

Inspiruję do przemiany swego wnętrza, aby serce mogło dojść do głosu i zharmonizowane z umysłem pomagało nam w coraz bardziej zdrowym, szczęśliwym, radosnym i spełnionym życiu.


Razem jest łatwiej dojść do przyczyn problemów i się ich pozbyć, dlatego:

Zapraszam na spotkania, konsultacje osobiście we Wrocławiu lub przez skype, ewentualnie telefon. Proponuję:

-    uzdrawianie problemów życiowych i duchowych, rozwój duchowy, wprowadzanie zmian w życiu na lepsze poprzez techniki pracy z umysłem: m.in. relaks, afirmacje, medytacje i kontemplacje, dekrety afirmacyjne, pracę z podświadomością i usuwanie z niej szkodliwych programów, testy skojarzeń i modlitwy; poza tym -

-   ustawienia energetyczne - wizualizacyjne

-   regresing, terapia regresywna (docieranie do pierwotnych energetycznych i mentalnych przyczyn problemu), 

-   pracę na poziomie Duszy w celu uwolnienia niekorzystnych połączeń energetycznych, uzdrowienia jakiejś tendencji, cechy lub relacji,

-   Uzdrawianie traum oraz

-   porady życiowe i biznesowe

-   sprawdzanie korzystności w procentach (od 0 do 100%) jakiejś sprawy czy przedsięwzięcia, działania.

 

W swojej pracy korzystam z intuicji, elementów jasnowidzenia, mądrości, wieloletniego doświadczenia medytacyjnego i wglądu w naturę rzeczy. Poza tym - szczególnie w doradztwie i coachingu korzystam ze swojego doświadczenia pedagogicznego i biznesowego.

Jeżeli chcesz coś zmienić w swoim życiu - mogę Cię do tego zainspirować, pomóc Ci oraz wesprzeć Twoje plany i działania, aby były bardziej efektywne i przynosiły upragnione efekty. Stawiam na współpracę, samodzielność i rozwój. 

Polecam wywiad ze mną dla radia internetowego - https://www.youtube.com/watch?v=elKCjxK-zX8 oraz inne w dziale wywiady

 

Warto też zajrzeć do moich książek.

 

Serdecznie Zapraszam

 

Tutaj jest bardziej szczegółowy opis konsultacji i analiz:


Oferuję m.in. (poniżej szczegółowe omówienie tych punktów):
 

1.   Konsultacje – porady życiowe i duchowe - na żywo, poprzez e:maila, telefon lub skype - warto mieć zeszyt i długopis, aby coś zapisać

1C. Nowość: ustawienia energetycznych - wizualizacyjne - to proces energetyczny i mentalny, polegający na pracy podczas medytacji z różnymi osobami oraz wzorcami dotyczącymi różnych aspektów życia czy osobowości danej osoby.

1D. NOWOŚĆ: OCZYSZCZANIE ENERGETYCZNE - to oczyszczanie energetyczne na odległość za pomocą boskiego światła i mojej świadomości. W ten sposób oczyszczam czakry, narządy, ale również blokady energetyczne na różnych poziomach/ciałach subtelnych. Potrzebne wyraźne zdjęcie i ewentualny opis krótki dolegliwości.

Cena 200 zł.

2.   Medytacje i relaksacje wraz z procesami psychologicznymi i duchowymi, np. uzdrawianie relacji z jakąś osobą,

3.   Regresing, regresja progresywna, sesje regresywne, regresja,

4.   Pracę na poziomie Duszy w celu uwolnienia niekorzystnych połączeń energetycznych, uzdrowienia jakiejś tendencji, cechy lub relacji,

5.   Coaching życiowy i duchowy 

Cena za każdą z tych usług (poza ustawieniami energetycznymi i oczyszczaniem) to 150 zł za każdą rozpoczętą godzinę i 75 zł za każde kolejne rozpoczęte pół godziny.

6.   Dekrety afirmacyjne pisane dla indywidualnych osób na konkretne sprawy, cena 200 zł za 2 str. tekstu.

7.   Modlitwę wstawienniczą w jakiejś intencji - 300 zł

 

Ponadto wykonuję różnorodne analizy, są to m.in.:

Pamiętaj proszę, że każde badanie nie jest "wyrocznią", a tylko uchwyceniem teraźniejszych tendencji, które zawsze (o ile ktoś chce i pracuje ze sobą) można zmienić. To inspiracja dla Ciebie i podpowiedź. Ale to zawsze Ty wybierasz, co z tą podpowiedzią zrobisz.

8.   Analiza rozwoju i pracy czakr (centrów energetycznych człowieka) oraz pomiar ERD – Etapu Rozwoju Duchowego, cena 50 zł,

9.   Analiza czakr wraz z poradami, jak sobie poradzić z głównymi w nich zaburzeniami w nich - 150 zł

10. Analiza Rozwoju Duchowego - ARD , Analiza psychometryczna, Psychometryczna analiza rozwoju duchowego, cena 250 zł, z opisem 300 zł,

11. Analiza Ogólna, cena 150 zł

12. Analiza związku, analiza  partnerów, cena 150 zł

13. Analiza rozwoju poszczególnych niższych ciał duchowych, cena 50 zł,

Nowe:

14. Uzdrawianie relacji - Rozcinanie więzów karmicznych. Jest to proces energetyczny na poziomie duszy i podświadomości, który wykonuję w oparciu o opis przypadku klienta i swój wgląd w sytuację oraz odczucia i inspiracje. Jeżeli jest jakiś konflikt pomiędzy osobami i co najmniej jedna ze stron nieporozumienia ma chęć i wolę na zgodę pomiędzy osobami w konflikcie, wtedy proces może się udać. Pomagam i pracuję na poziomie świadom i podświadomym tych osób. Pomagam rozwiązać zaistniałą sytuację i inspiruję, aby ją uzdrowić poprzez modlitwę i działania energetyczne wraz ze wglądem w daną sytuację i odnalezienie najlepszych dla niej rozwiązań. Cena 250 zł

15. Sesje THETA HEALING (ThetaHealing) - polegają na uzdrawianiu osoby, problemu w stanie theta, gdzie mamy dobry kontakt z Nadświadomością i Bogiem. 150 zł/h

16.  Zajmuję się również organizacją Warsztatów.

17. Możliwe jest również zbadanie innych spraw, poprzez intuicyjny wgląd i badanie wahadłem - np. sprawdzenie procentowej (od 0 do 100%) korzystności jakiejś sprawy. Wtedy wycena jest indywidualna i zależy od ilości elementów do zbadania oraz czasu potrzebnego na zdiagnozowanie podanego zagadnienia. Przeważnie 25 zł od zbadania jednej sprawy.

 

Poniżej jest szczegółowy opis powyższych punktów:

 

1. Konsultacje – porady życiowe i duchowe,

To spotkanie, podczas którego doradzam w oparciu o intuicję, elementy jasnowidzenia oraz swoją wiedzę i mądrość duchową, życiową i psychologiczną. Proponuję sposoby rozwiązania problemów i sugeruję metody pracy własnej, aby zmienić ograniczające wzorce zachowania i doświadczania. Wspieram i wyjaśniam.

 Cena 150 zł za każdą godzinę, najlepiej spotkać się na żywo, ale możliwe są również:

    A) Porady przez e:mail

     1. Jeżeli masz jakieś krótkie 2-3 pytania duchowe/życiowe albo jeśli chcesz, abym przeanalizował jakiś Twój problem i odpowiedział Ci na maila, to opisz go możliwie krótko – do kilkunastu zdań i wpłać proszę na konto 100 zł.

Do zbadania sprawy potrzebne jest aktualne zdjęcie przedstawiające tylko badaną osobę. Dobrze, jeżeli widać oczy, a jeszcze lepiej, jeżeli widoczne są oczy i serce. Najlepiej, jeżeli zdjęcie jest wyraźne w formacie jpg, dające się powiększyć bez tracenia ostrości i mające małą pojemność.

Maila z opisem proszę mi wysyłać dopiero po wpłacie. Czas oczekiwania na odpowiedź – po otrzymaniu wpłaty na konto – około 5-7 dni.

     B) Porady i konsultacje przez skype

Jeżeli nie ma możliwości spotkania się na żywo, to możliwa jest komunikacja poprzez skype. Po wpłacie co najmniej 150 zł umawiamy się na konkretny termin – dzień i godzinę. Jeżeli problem jest bardziej złożony, to lepiej przewidzieć, że rozmowa może być dłuższa, więc trzeba wpłacić więcej. Za każde kolejne pół godziny rozmowy liczę 60 zł, liczy się każde rozpoczęte pół godziny. Nie umawiam się na mniej niż godzinę. Takie pomniejsze sprawy mogą być załatwione jako porada przez e:mail – 100 zł. Opis powyżej.

Proszę umawiać się ze mną na termin dopiero po dokonaniu wpłaty 300 zł, czyli za 2 godziny sesji. Jeśłi potrwa ona krócej - np. godzinę, to zwracam cząść wpłaty.

 

1C. NOWOŚĆ: ustawienia energetycznych - wizualizacyjne - to proces energetyczny i mentalny, polegający na pracy podczas medytacji z różnymi osobami oraz wzorcami dotyczącymi różnych aspektów życia czy osobowości danej osoby. Polega on na obserwacji jakiegoś procesu czy relacji oraz modelowaniu jej przy pomocy intuicji i wglądu. Często tego rodzaju praca daje szybkie i duże efekty zwiazane z poprawą jakichś relacji czy tez zwiazków z innymi osobami czy też sytuacjami, które kogoś w jakichś sposób dotykają czy uwierają. Cena 150 zł/h

 

1D. NOWOŚĆ: OCZYSZCZANIE ENERGETYCZNE - to oczyszczanie energetyczne na odległość za pomocą boskiego światła i mojej świadomości. W ten sposób oczyszczam czakry, narządy, ale również blokady energetyczne na różnych poziomach/ciałach subtelnych i narządy. Potrzebne wyraźne zdjęcie i ewentualny opis krótki dolegliwości.

Cena 200 zł.

 

2. Medytacje i relaksacje wraz z procesami psychologicznymi i duchowymi, np. uzdrawianie relacji z jakąś osobą.

Pomagam „wejść” w stan relaksu i medytacji, podczas którego mamy lepszy kontakt ze swoją intuicją, Nadświadomością, boskimi, wspaniałymi inspiracjami oraz z  podświadomością, w której zgromadzone są wszystkie doświadczenia (pozytywne i niekorzystne) jakie kiedykolwiek mieliśmy. Pomagam odkryć nowe rozwiązania, załagodzić spory, przebaczyć sobie i innym. To dobry moment, aby doświadczyć na własnej skórze, jak można naprawdę rozluźnić siebie - swoje ciało i umysł oraz poczuć się wolnym, odetchnąć.

 

3. Sesje regresingu, regresja progresywna, regresja

Metody regresywne pozwalając na dotarcie do pierwotnych przyczyn problemu tkwiących w podświadomości i ich usunięcie.

Regresja przeprowadzana jest w stanie relaksacji i medytacji. Klient jest świadomy tego co się dzieje i współpracuje z osobą prowadzącą sesję.

To metoda samorozwoju i samopoznania. Regresja progresywana polega na tym, że w momencie puszczania - odreagowywania niekorzystnych, traumatycznych wspomnień i doświadczeń danej osoby - jej ciała i umysłu z przeszłości, następujępuje podanie pozytywnej treci, wzorca i afirmacji w ich miejsce. Dzięki temu umysł puszcza trzymanie się przeszłości (każdy w swoim tempie) i ukierunkowuje się na teraz oraz przyszłość. Puszcza też przywiązania do zranień, uraz, traum, szoków i  przywiązań z przeszłości, które już nie służą nam w tym życiu. Wzrasta też trzeźwość i przytomność oraz świadomość konsekwencji wcześniejszych wyborów, intencji i nastawień.

REGRESJA, regresing, podobnie, jak większość praktyk duchowych NIE NADAJE SIĘ DLA:

1) osób uzależnionych od psychotropów i narkotyków, 2) osób chorych psychicznie, 3) dzieci do szesnastego roku życia, 4)  kobiet z podtrzymaniem ciąży, 5)  osób z niedorozwojem umysłowym, 6) osób niedojrzałych mentalnie i duchowo do takich metod, 7) osób, które uważają, że nic im nie pomaga, a zwłaszcza metody uznawane za alternatywne.

 

4. Praca na poziomie Duszy w celu uwolnienia niekorzystnych połączeń energetycznych, uzdrowienia jakiejś tendencji, cechy lub relacji,

 

5. Coaching duchowy i życiowy,

To spotkanie, podczas którego pomagam danej osobie dojść do przyczyn swoich problemów i znaleźć korzystne i najlepsze dla danej osoby i sytuacji rozwiązania. Pomagam również samodzielnie zaplanować  możliwy i realny do zrealizowania przez niego plan działań. Inspiruję do zmian i uświadamiania sobie ważnych kwestii.

 

6. Dekrety afirmacyjne pisane dla indywidualnych osób na konkretne sprawy, cena 150 zł za 2 str. tekstu.

Dekrety afirmacyjne to zestaw pozytywnych myśli, wzorców, które chcemy, aby stały się naszą rzeczywistością. Pomagają one zmienić nasze dotychczasowe myślenie, również o sobie. To pozwala otworzyć się na nowe postrzeganie siebie, otaczającej nas rzeczywistości oraz, co najważniejsze, zmienić swoje dotychczasowe działania, reakcje i wzorce zachowań. Dzięki temu, że my się zmieniamy, zmienia się również nasz odbiór tego, co się nam przydarza. Umożliwiamy sobie poszerzenie swoich możliwości. Jest to metoda pracy przede wszystkim z ciałem mentalnym. Dekrety wprowadzają do umysłu nowe, pozytywne i korzystne dla nas programy. Wiele  osób doceniło już pozytywną siłę i moc wydawałoby sie prostych słów pisanych na określony temat. Pisalem dekrety dotyczące zdrowia, poczucia bezpieczeństwa, przyciągnięcia na świat odpowiedniej duszy dziecka i bezpiecznego porodu. Możliwe jest napisanie dekretu na każdy uzgodniony, pozytywny temat.

 

7. Modlitwa wstawiennicza w jakiejś intencji - 300 zł - jest to proces - działanie energetyczno-mentalne wraz ze wglądem w daną sytuację i odnalezieniem najlepszych dla niej rozwiązań. Modlitwa taka jest wykonywana 3-5 razy w określonej, dobrej intencji w celu zmiany jakiejś sprawy na lepszą. Czasem taka modlitwa porafi dużo zmienić w życiu i nastawieniu danej osoby i wnieść sporo dobrej energii oraz otworzyć na nowe rozwiązania, które się pojawiają. Oczywiście, podobnie jak i w innych procesach duchowych i energetycznych, pomaga również pewna praca własna w tym określonym temacie lub chociażby otwartość na zmiany i przyjęcie tych najlepszych rozwiazań, które się pojawią.

Sprawę proszę krótko - kilka zdań, przedstawić w mailu i wpłacić wspomnianą kwotę oraz przysłać wyraźne zdjęcie (oczy, serce) osoby, której dotyczy.

 

Wykonuję różnorodne analizy, są to m.in.:

 

8. Analiza rozwoju i pracy czakr oraz pomiar ERD – Etapu Rozwoju Duchowego,

Wykonuję badanie rozwoju - wielkości i pracy czakr wraz z pomiarem ERD – Etapu Rozwoju Duchowego pokazująceg, na ile dana osobowość - Średnie Ja realizuje/ rozwinęła swój potencjał. Rysuję wykres wielkości czakr i dokładnie opisuję, które czakry pracują najlepiej, które najsłabiej i jakie są zaburzenia. Badam najbardziej coś, co można nazwać "świadomością czakr", czyli to, jak dana osoba wykorzystuje potencjał poszczególnych obszarów świadomości czyli kolejnych czakr. Tutaj widać różne niedomagania jak niewłaściwe wykorzystanie świadomości danego obszaru, np. manipulacje, presje, jak i blokady czyli odcięcie się od prawdziewego potencjału danej czakry a w to miejsce wprowadzania swoich mentalnych wyobraźeń i błędnych poglądów dotyczących tego poziomu świadomości. Dzięki temu wiesz, z czym pracowac i co poprawić.

Do badania potrzebne jest aktualne zdjęcie przedstawiające tylko badaną osobę. Dobrze, jeżeli widać oczy, a jeszcze lepiej, jeżeli widoczne są oczy i serce. Najlepiej, jeżeli zdjęcie jest wyraźne w formacie jpg, dające się powiększyć bez tracenia ostrości i mające małą pojemność.  

Badanie przesyłam mailem po wpłaceniu i dotarciu pieniędzy na konto. Czas oczekiwania przeważnie do tygodnia. Proszę cierpliwie czekać na odpowiedź z analizą.

Przykładowe analizy znanych osób widoczne są tutaj: Czakramy - wykresy

Mój artykuł o badaniu czakr: Analiza czakr i badanie ERD i jego kontynuacja Dodatek i rozwinięcie do artykuły Analiza czakr i badanie ERD
Cena badania 50 zł. Kontakt: artman33@o2.pl

 

9. Analiza czakr wraz z poradami, jak sobie poradzić z głównymi w nich zaburzeniami w nich - 150 zł


10. Analiza Rozwoju Duchowego - ARD, Analiza psychometryczna, Psychometryczna analiza rozwoju duchowego,

Jest to badanie pozwalające na stwierdzenie jaki jest dotychczasowy rozwój mocy urzeczywistnienia, ERD (Etap Rozwoju Duchowego), rozwój czakr - opis rozwoju czakr - ich stan aktualny wraz z wykresem, rozwój aspektów czystej świadomości, obciążenia karmy wynikające z błędnych praktyk dotychczas nie oczyszczone, nie przepracowane, cechy urzeczywistnione na poszczególnych czakramach, potencjalne moce magiczne, programy autodestrukcyjne i destrukcyjne. Do badania mogę załączyć uwagi, zalecenia i porady na życzenie.

Do badania potrzebne jest aktualne zdjęcie przedstawiające tylko badaną osobę. Dobrze, jeżeli widać oczy, a jeszcze lepiej, jeżeli widoczne są oczy i serce. Najlepiej, jeżeli zdjęcie jest wyraźne w formacie jpg, dające się powiększyć bez tracenia ostrości i mające małą pojemność. 

Badanie przesyłam mailem po wpłaceniu i dotarciu pieniędzy na konto. Czas oczekiwania przeważnie do tygodnia. Proszę cierpliwie czekać na odpowiedź z analizą.

Kontakt: artman33@o2.pl 

Cena analizy 250 zł. W dowodzie wpłaty proszę wpisać "Szkolenie".

Możliwe jest również, abym dodał opis do analizy, ze zwróceniem uwagi na najważniejsze problemy i sposób pracy z nimi. Wpisuję to, co podpowiada mi intuicja i co czuję, że trzeba wyjaśnić i zaznaczyć dla danej osoby. Wiele osób doceniło te porady i wskazówki.

Analiza Rozwoju Duchowego + opis kosztuje 300 zł.  Na przelewie proszę wpisać "Szkolenie". 

 

11.  Analiza Ogólna,

Zauważyłem, że o wiele bardziej cenne dla kogoś są analizy udzielane nie w formie dziesiątków parametrów procentowych, ale jako podpowiedzi, rady, odczucia i sugestie kierunku rozwoju. Przeważnie też osoby chcą jakąś analizę w ściśle określonym celu, np. dowiedzenie się jak rozwiązać konkretne problemy i skąd one wynikają.

Badam intuicyjnie lub za pomocą wahadła problemy i zagadnienia przedstawione przez osobę. Doradzam konkretne metody pracy i sugeruję możliwe rozwiązania. Pomagam i doradzam jak optymalnie wykorzystać swój potencjał, aby uwolnić się od niekorzystnej sytuacji lub problemów natury duchowej i psychicznej. Podpowiadam i proponuję określone działania i techniki oraz wyjaśniam, jak je stosować.

Do badania potrzebne jest aktualne zdjęcie przedstawiające tylko badaną osobę. Dobrze, jeżeli widać oczy, a jeszcze lepiej, jeżeli widoczne są oczy i serce. Najlepiej, jeżeli zdjęcie jest wyraźne w formacie jpg, dające się powiększyć bez tracenia ostrości i mające małą pojemność. 

Po wpłaceniu i dotarciu pieniędzy na konto wykonuję badanie i przesyłam je mailem. Czas oczekiwania przeważnie do tygodnia. Proszę cierpliwie czekać na odpowiedź z analizą.
 
Kontakt: artman33@o2.pl Cena badania 100 zł. We wpłacie proszę wpisać "Szkolenie". 
 

12. Analiza związku, analiza  partnerów,

Badanie obejmuje porównanie  m.in. zgodności biopola, harmonii serc, harmonii dusz, popędu psychoseksualnego, harmonii ogólnej, korzystność związku dla niej, korzystność związku dla niego, odpychanie partnera, odpychanie partnerki oraz układ energii pomiędzy partnerami lub potencjalnymi partnerami. W badaniu oprócz analizy psychometrycznej posługuję się intuicją i wyczuwaniem przyszłości. Pamiętaj też, że każde badanie nie jest "wyrocznią", a tylko uchwyceniem teraźniejszych tendencji, które zawsze (o ile ktoś chce i pracuje ze sobą) można zmienić. To inspiracja dla Ciebie i podpowiedź. Ale to zawsze Ty wybierasz, co zrobisz.

Do badania potrzebne jest aktualne zdjęcie obu osób razem lub osobno. Dobrze, jeżeli widać oczy, a jeszcze lepiej, jeżeli widoczne są oczy i serce. Najlepiej, jeżeli zdjęcie jest wyraźne w formacie jpg, dające się powiększyć bez tracenia ostrości i mające małą pojemność. Dobrze jest napisać czy i ile się znacie lub ewentualnie ile już jesteście w relacji/związku.

Po wpłaceniu i dotarciu pieniędzy na konto wykonuję badanie i przesyłam je mailem. Czas oczekiwania przeważnie do tygodnia. Proszę cierpliwie czekać na odpowiedź z analizą..

Cena badania 150 zł, Kontakt: artman33@o2.pl, W dowodzie wpłaty proszę wpisać "Szkolenie".

13. Analiza rozwoju poszczególnych niższych ciał duchowych,

Badam rozwój niższych ciał duchowych w skali 0-36. Należą do nich: a) ciało fizyczne, b)ciało eteryczne, c) ciało astralne d) ciało mentalne

Do badania potrzebne jest aktualne zdjęcie przedstawiające tylko badaną osobę. Dobrze, jeżeli widać oczy, a jeszcze lepiej, jeżeli widoczne są oczy i serce. Najlepiej, jeżeli zdjęcie jest wyraźne w formacie jpg, dające się powiększyć bez tracenia ostrości i mające małą pojemność. 

Po wpłaceniu i dotarciu pieniędzy na konto wykonuję badanie i przesyłam je mailem. Czas oczekiwania przeważnie do tygodnia. Proszę cierpliwie czekać na odpowiedź z analizą.
Cena badania 50 zł, Kontakt: artman33@o2.pl W dowodzie wpłaty proszę wpisać "Szkolenie".

14. Uzdrawianie relacji - Rozcinanie więzów karmicznych

Jest to proces energetyczny na poziomie duszy, świadomości i podświadomości, który wykonuję w oparciu o opis przypadku klienta i swój wgląd w sytuację oraz odczucia i inspiracje. Jeżeli jest jakiś konflikt pomiędzy osobami i co najmniej jedna ze stron nieporozumienia ma chęć i wolę na zgodę pomiędzy osobami w konflikcie, wtedy proces może się udać. Pomagam i pracuję na poziomie świadom i podświadomym tych osób. Pomagam rozwiązać zaistniałą sytuację i inspiruję, aby ją uzdrowić poprzez modlitwę i działania energetyczne. 

Jeśli zachodzi konieczność lub możliwość rozwiązania zadawnionych konfliktów, zwłaszcza pomiędzy bliskimi osobami, to wspieram procesy dochodzenia do uzdrowienia tej sytuacji. Może to zaowocować pojawieniem się zgody pomiędzy osobami lub zakończeniem niekorzystnej relacji. Często również osoby otwierają się na nowe relacje. Zwłaszcza, jeżeli jest to korzystne i zgodne z Najwyższym Dobrem i Wolą Boga.

Pomagam i wspieram poprzez:  modlitwę, medytację, proces rozcinania niekorzystnych połączeń energetycznych i mentalnych pomiędzy osobami.

Ukierunkowuję ich podświadomości i świadomości, natomiast jeżeli te osoby nie mają intencji dojścia do zgody a jedynie chcą drugiej stronie wykazać, że to właśnie one mają rację, to proces się nie uda. Potrzebna jest zgoda chociaż jednej ze stron na uzdrowienie i zmianę dotychczasowych intencji i sytuacji. Proces powinien być wsparty osobistą pracą – modlitwą i afirmacjami budującymi zgodę, wybaczenie i szacunek oraz powierzenie Bogu zaistniałej sytuacji.

Do badania potrzebne jest aktualne zdjęcie przedstawiające tylko osoby,które potrzebują uzdrowienia relacji. Moga być na jednym zdjęciu lub na osobnych. Dobrze, jeżeli widać oczy, a jeszcze lepiej, jeżeli widoczne są oczy i serce. Najlepiej, jeżeli zdjęcie jest wyraźne w formacie jpg, dające się powiększyć bez tracenia ostrości i mające małą pojemność. 

Czas oczekiwania przeważnie do tygodnia.  Cena wykonania procesu uzdrowienia relacji, po zbadaniu czy można ją uzdrowić: 300 zł,

Kontakt: artman33@o2.pl, W dowodzie wpłaty proszę wpisać "Szkolenie".

 

15. THETAHEALING - ThetaHealing, polegają na uzdrawianiu osoby, problemu w stanie theta, gdzie mamy dobry kontakt z Nadświadomością i Bogiem. 150 zł/h

 

16. Zajmuję się również organizacją Warsztatów.

 

17. Możliwe jest również zbadanie innych spraw, poprzez intuicyjny wgląd i badanie wahadłem - np. sprawdzenie procentowej (od 0 do 100%) korzystności jakiejś sprawy. Wtedy wycena jest indywidualna i zależy od ilości elementów do zbadania oraz czasu potrzebnego na zdiagnozowanie podanego zagadnienia. Przeważnie 25 zł od zbadania jednej sprawy.

 

Wszystkie porady i analizy wykonuję w oparciu o własną wiedzę, mądrość i odczucia.

Te, które wykonuję wahadłem również badam samodzielnie, z mojej własnej perspektywy i mojej Wyższej Jaźni. Nie badam w rodzaju "ile by to wyszło osobie A... lub B... " uważanej przez niektóre osoby za autorytety w pewnych dziedzinach. Zatem - jeżeli zamawiasz analizę u mnie, otrzymujesz moją analizę, spostrzeżenia i wnioski z perspektywy mojej i mojej Wyższej Jaźni.

 

Proszę wpłacać na konto:
Krzysztof Chrząstek mBank 96 1140 2004 0000 3202 8228 6870 a w rubryce Tytuł wpłaty proszę wpisać "Szkolenie"

 

Wszystkie pieniądze, wpłaty i dary przyjmuję z radością i wdzięcznością :)

gallery/usmiech_slonca_okladka
http://www.kos.com.pl/pl/p/Poradnik-szczesliwego-czlowieka/429
https://ridero.eu/pl/books/tajemnica_agarthy/
https://ridero.eu/pl/books/duzy_ksiaze/